19. Filmtettfeszt

Partiumi Keresztény Egyetem Nagyvárad
str. Primăriei nr. 36.
2019/10/04 - 2019/10/07 - Egész napos

Október 4., cütörtök

Partiumi Keresztény Egyetem (Díszterem)

15:00
Animációs műhely
 
Primanima – animációs műhely 
 
Október 5., péntek

Partiumi Keresztény Egyetem (Díszterem)

17:00
Filmgalopp-versenyfilmek 1
 

Simó Ibolya: Falu Fessön (2018, 22′, felirat: RO, 12+)

Moldovai Katalin: Ahogy eddig (2018, 24′, felirat: RO, 16+)

Csurka-László Csongor: Szevasz, Laci (2018, 10′, felirat: RO, 12+)

Frunza Roland: Vasárnap (2018, 18′, felirat: RO, 16+)

18:30
Nagyjátékfilm
 

Szász Attila: Örök tél (2018, 110′, felirat: RO, 12+)

20:30
Nagyjátékfilm
 

Csupó Gábor: Pappa pia (2017, 105′, felirat: RO, 12+)

Október 6., szombat

Partiumi Keresztény Egyetem (Díszterem)

15:00
A 17. Filmtett Workshop filmjei
 

Bodó Sarolta: Krumpliflört (2018, 2′, felirat: RO, 6+)

Paluska Eszter: Játszva (2018, felirat: RO, 6+)

Barkóczi Noémi: 9 módszer csuklás ellen (2018, 2′, felirat: RO, 12+)

Csont Zsombor: Karácsonyi üdvözlet (2018, 2′, felirat: -, 12+)

Tingyela Dorottya: A legUJJabb trend (2018, 3′, felirat: RO, 12+)

Verhóczki Ádám: Kakukk (2018, 4′, felirat: RO, 12+)

Bende Attila: Klónfliktus (2018, 3′, felirat: RO, 12+)

Németh Imre Zoltán: No Problems, No Memories (2018, 4′, felirat: RO, 12+)

Kopilovic Boris: Snüssz (2018, 10′, felirat: RO, 12+)

László József: BELSŐ. HOTEL – ÉJSZAKA (2018, 14′, felirat: RO, 16+)

Ladányi Jancsó Jakob: A naprendszer legkisebb bolygója (2018, 11′, felirat: RO, 12+)

Olasz Renátó: Az örökség (2018, 13′, felirat: RO, 12+)

16:30
Filmgalopp-versenyfilmek 2
 

Sztercey Benedek Szabolcs: Your Face Without The Screen (2018, 22′, felirat: RO, 12+)

Incze Kata: Small Talk (2018, 13′, felirat: RO, 12+)

Kovács Nóra: Nova (2018, 15′, felirat: RO, 12+)

Tasnádi Levente: Alvajáró (2018, 27′, felirat: RO, 12+)

18:00
Nagyjátékfilm
 

Politzer Péter: Férfikor (2017, 77′, felirat: RO, 12+)

Közönségtalálkozó 
20:00
Nagyjátékfilm
 

Mészáros Márta: Aurora Borealis: Északi fény (2017, 104′, felirat: RO, 16+)

Október 7., vasárnap

Partiumi Keresztény Egyetem (Díszterem)

16:30
Magyar rövidek 1
 

Freund Ádám: Földiek (2017, 27′, felirat: RO, 12+)

Kis Hajni: Last Call (2018, 27′, felirat: RO, 12+)

Tóth Barnabás: Van egy határ (2017, 18′, felirat: RO, 12+)

20:00
Nagyjátékfilm
 

Sándor Pál: Vándorszínészek (2018, 102′, felirat: RO, 12+)


+ Google Naptár + iCal Exportálás