XIII. DESZKA Fesztivál

2019/04/04 - Egész napos

A XIII. DESZKA Fesztivál programja

  1. 03. 29. péntek

17.30     Rendezői változat / ZNAJKAY ZSÓFIA / TÁP Színház                                          Víg Kamaraszínház

20.00     Mintapinty / KOVÁCS DOMINIK-KOVÁCS VIKTOR / Csokonai Színház       Horváth Árpád Stúdiószínház

  1. 03. 30. szombat

10.00     Hogyanfogjunkcsillagot? / GIMESI DÓRA / Ciróka Bábszínház       Csokonai Színház, Nagyszínpad

14.00     NYÍLT FÓRUM A DESZKA FESZTIVÁLON (Berecz Boglárka: Félelmeink, Dézsi Fruzsina: Nehéz az istennek velünk, Kele Fodor Ákos: Az egyse)                                                                                                     Horváth Árpád Stúdiószínház

16.30     Cigánymagyar / HORVÁTH KRISTÓF ÉS A TÁRSULAT / A Tudás 6alom Csoport       Modem

18.00     Apalánya / HÁY JÁNOS / Budapest Bábszínház                                    Víg Kamaraszínház

20.00     Mintapinty / KOVÁCS DOMINIK-KOVÁCS VIKTOR / Csokonai Színház       Horváth Árpád Stúdiószínház

20.00     Second Life avagy Kétéletem / DÖMÖTÖR ANDRÁS – BENEDEK ALBERT/ Orlai Produkciós Iroda     Csokonai Színház, Nagyszínpad

  1. 03. 31. vasárnap

14.00     NYÍLT FÓRUM A DESZKA FESZTIVÁLON (Drubina Orsolya: A brémai kritikusok, Kemény Zsófi: Tiszavirág és bölömbika, O. Horváth Sári: Életigen)                                                                                  Horváth Árpád Stúdiószínház

18.30     wonder-full avagy NÓRA csodaországban / VÉSZITS ANDREA / BarboncásEgyesület          Modem

20.00     Eltűnő ingerek / PASS ANDREA / Füge + Trafó koprodukció                                          Csokonai Színház, Nagyszínpad

20.00     Apalánya / HÁY JÁNOS / Budapest Bábszínház                                                    VígKamraszínház

  1. 04. 01. hétfő

10.00     Pimpáré és Vakvarjúcska / ERDŐS VIRÁG / Vojtina Bábszínház                                    Vojtina Bábszínház

15.00     Eltűnő ingerek / PASS ANDREA / Füge + Trafó koprodukció                                          Csokonai Színház, Nagyszínpad

15.00     Talpuk alatt / ROMANKOVICS EDIT / A Nemzeti Táncszínház, a Duna Táncműhely és a Káva Kulturális Műhely közös produkciója

19.00     Vándorkutya / PASS ANDREA / Vígszínház                                                                            Víg Kamaraszínház

  1. 04. 02. kedd

14.00     Hamupipőke / GIMESI DÓRA / Vaskakas Bábszínház                                                        Csokonai Színház, Nagyszínpad

16.00     A lélek legszebb éjszakája/ JÁSZBERÉNYI SÁNDOR ÍRÁSAI ALAPJÁN / Örkény István Színház  Horváth Árpád Stúdiószínház

16.30     Hamupipőke / GIMESI DÓRA / Vaskakas Bábszínház                                                        Csokonai Színház, Nagyszínpad

18.00     Lear halála / ENYEDI ÉVA / Miskolci Nemzeti Színház                                                         Víg Kamaraszínház

20.00     A lélek legszebb éjszakája/ JÁSZBERÉNYI SÁNDOR ÍRÁSAI ALAPJÁN / Örkény István Színház  Horváth Árpád Stúdiószínház

 

  1. 04. 03. szerda

9.30        Rinocéroszok, avagy a diákcsíny-enciklopédia / FÁBIÁN Péter / K2 Színház                  Horváth Árpád Stúdiószínház

16.00     The End                / kollektív alkotás / Kosztolányi Dezső Színház                                                      Víg Kamaraszínház

18.00     Beszélgetés Pass Andrea író, rendezővel                                                        Horváth Árpád Stúdiószínház

20.00     Sára asszony / DÖBRENTEI SAROLTA / A Nemzeti Színház és a marosvásárhelyi Spectrum Színház közös produkciója                                                                                                                                                Csokonai Színház, Nagyszínpad

  1. 04. csütörtök

10.00     A csomag / kollektív alkotás / A Kerekasztal Színházi Nevelési Központ, az InSite Drama és a The Gap Arts Project koprodukciója                                                                                                                                   Modem

14.00     Az ifjú Mátyás / MIKÓ CSABA / Csokonai Színház                                                                                VígKamaraszínház

16.00     Nemzeti színházak igazgatóinak kerekasztal-beszélgetése                                                               Kirakat

18.00     Kálvárialakópark               / SZÉKELY ROZÁLIA / Füge + Trafókoprodukció                   Horváth Árpád Stúdiószínház

20.00     10 / SZÉKELY CSABA / Radnóti Miklós Színház                                                      Csokonai Színház, Nagyszínpad

  1. 05. péntek

09.00     Stop / GRECSÓ KRISZTIÁN-HRUTKA RÓBERT / Harlekin Bábszínház                             Horváth Ádám Stúdiószínház

16.30  Kitudja, látsz-e még? / BRESTYÁNSZKY B. ROZI/ Szab-Way Színházi Szervezet Déri Múzeum

18.00     Széljegy               / SPIRÓ GYÖRGY / Katona József Színház                                                 Csokonai Színház, Nagyszínpad

20.00     Az utolsó üzlet / ZÁVADA PÁL / Szegedi Nemzeti Színház                                                                Víg Kamaraszínház         

  1. 06. szombat

10.00     A császár új ruhája / PARTI NAGY LAJOS / Mesebolt Bábszínház                                                   Vojtina Bábszínház

17.00     Liget / BOTOS BÁLINT / Váróterem Projekt                                                                  Horváth Árpád Stúdiószínház

19.00.   HARCSA/KESZÉG/ MÁRKOS/ BENKŐ/PÁNDI: KASSÁK                             Csokonai Színház, Nagyszínpad

 

A jegyárusítás március 7-én kezdődik.

A programokról a www. csokonaiszinhaz.hu/deszka/oldalon tájékozódhatnak.

 


+ Google Naptár + iCal Exportálás