Döntetlent játszott a Loki a szombathelyiek ellen

A múlt heti, Honvédtól elszenvedett kispesti vereség után, itthon sem tudott győzni a DVSC, csak 1-1-es döntetlenre tellett a Szombathelyi Haladás ellen.

Herczeg András debreceni csapata lendületesen kezdett több helyzetet is teremtett Király Gábor kapuja előtt, és a 21. Percben Takács fejes góljával megszerezte a vezetést. A félidő hátralévő részében legalább két gólhelyzetet is kihagytak. A haladásnak viszont elég volt egy ellentámadás, hogy Proskin góljával kiegyenlítsen.

A második félidőben is folytatódott a Loki fölény, de a kihagyott helyzetek sorozata  is folytatódott, így maradt az 1-1-es végeredmény.

A döntetlen után, 10 szerzett pontjával a bajnoki tabella 4. helyét foglalja el a DVSC, szeptember 15-én, szombaton, a bajnokság 8. fordulójában pedig az Újpest vendége lesz.

Fotó, videó: dvsc.hu